Wytwórnia Hydrauliki Okrętowej Sp. z o.o.

PL EN

O firmie

Wytwórnia Hydrauliki Okrętowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała na bazie istniejącej od 1938 r. fabryki obrabiarek. Zakład produkcyjny znajduje się w Tarnobrzegu przy ul. Sienkiewicza 159.

Przedsiebiorstwo Wytwórnia Hydrauliki Okrętowej Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie obróbki elementów wielkogabarytowych, m.in. dla przemysłu stoczniowego, energetycznego, hutniczego, maszynowego, cementowni, budownictwa.

Wykonujemy operacje tokarskie, wytaczarskie, frezarskie, wiertarskie, szlifierskie, spawalnicze, ślusarskie, cięcia, gwintowania, palenia, dłutowania, malowania. Wykonujemy obróbkę skrawaniem zarówno zgrubną, jak i wykończeniową o wysokich walorach profesjonalnych. Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej odlewów żeliwnych wszelkiego rodzaju, a także odlewów ze staliwa i stali gatunkowych. Obróbkę na gotowo jesteśmy w stanie wykonać z dokładnością do 0,01 mm i posiadamy możliwości wykonania detali o wadze nawet do 40 ton.

W zakresie naszych możliwości leży wykonanie urządzeń sterowych do różnego rodzaju statków wraz z całkowitym montażem, malowaniem oraz testowaniem w nowoczesnej stacji prób, z komputerową symulacją rzeczywistej pracy urządzenia. W tym zakresie wykonujemy obrotowe urządzenia sterowe do statków dalekomorskich dla norweskiego koncernu Aker Kvaerner Porsgrunn AS. Urządzenia te są montowane w stoczniach na całym świecie, począwszy od typu 425 aż po największe z nich - typu 800, które posiadają ciężar 40 ton. Wykonując tak precyzyjną obróbkę, jaką jest obróbka urządzeń sterowych, możemy śmiało powiedzieć, że nie boimy się podjęcia obróbki mechanicznej wszelkiego rodzaju detali, jeśli tylko leży w zakresie naszych możliwości produkcyjnych. Dlatego też z powodzeniem produkujemy także m.in. inne części dla przemysłu okrętowego, takie jak wykorbienia, głowice do silników, wały wiatraka dla elektrowni wiatrowych, elementy do elektrowni wodnych, części i podzespoły do maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych, części do COS, elementy pieców grzewczych, elementy suwnic i inne.

Świadczymy usługi obróbki mechanicznej głównie materiałów powierzonych w oparciu o przekazaną dokumentację technologiczną. Na życzenie klienta do produkcji możemy również zastosować materiały zakupione przez naszą firmę. Dla uzyskania i podtrzymania jakości wyrobów dokonujemy zakupu najlepszych atestowanych materiałów oraz wykorzystujemy śmiałe rozwiązania technologiczne. Stosujemy także nowoczesne odczyty pomiaru, w tym odczyty numeryczne.

Klientami Wytwórni Hydrauliki Okrętowej Sp. z o.o. są nie tylko krajowe, ale również zagraniczne. To właśnie ich opinie i referencje świadczą o najwyższej jakości naszych wyrobów i usług. Posiadamy wysoko kwalifikowaną kadrę oraz dobrze zaplanowany system pracy.

Pełną realizację Polityki Jakości zapewnia funkcjonujący w Zakładzie System Jakości, spełniający wymagania normy PN EN ISO 9001:2009.

Jeśli i dla Państwa firmy jakość, precyzja i niezawodność jest priorytetem, jesteśmy otwarci na współpracę i zaliczenie Państwa do grona naszych najlepszych partnerów!

 

Polityka jakości i certyfikaty

Jakość naszych produktów rekomendują setki statków na całym świecie sterowanych naszymi urządzeniami.
Wytwórnia Hydrauliki Okrętowej Sp. z o.o., 39-400 Tarnobrzeg, ul. Sienkiewicza 159,
tel. +48 15 823-65-80, +48 15 823-45-96, fax. +48 15 823-40-77, e-mail: biuro@whospzoo.pl
KRS 0000500520, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarzcy Krajowego Rejestru Sądowego
BOŚ S.A. 69 1540 1131 2113 4856 9192 0001
Polityka Prywatności, Liczba odwiedzin strony:
© 2019 Net Partners